Benimle İletişime Geç

Uzun vadeli bir işiniz mi yoksa kısa vadeli bir projeniz mi var? Dijital tasarım ve üretim aşamasında bir asistana mı ihtiyacınız var? Benimle iletişime geçin, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak teklifi hazırlayayım.

Bana E-Posta Gönder

Alanımdaki en kolay ve en doğru iletişim yolu e-postadır. En hızlı yanıtı almak için lütfen bana bir e-posta gönderin.

WhatsApp Business ile İletişime Geçin

WhatsApp Business hesabımdan da bana mesaj gönderebilirsiniz. Bu hat çoğunlukla mevcut müşterilerime ayrıldığından, benimle iletişime geçmenin en hızlı yolu olmayabilir. Mesajlarınıza en kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağım.

Instagram'da Beni Takip Edin

Instagram hesabım da portföyüm gibi. Son projelerime ve işlerime her zaman Instagram hesabımdan göz atabilirsiniz. Beni takip et!

Youtube Kanalıma Abone Olun

Yakın zamanda YouTube Kanalımı açtım. Yaşam, üretkenlik, çalışma teknikleri, teknoloji ve grafik tasarım, web tasarımı ve videografi gibi işimin çeşitli yönleri üzerine içerikler üretiyorum. İçerik hakkında bildirim almak için abone olmayı düşünün.

Blog Yazılarımı Okuyun

Daha önce işitilenleri, söylenenleri yeni biçimler ve yeni çerçevelerle yeniden anlatıyorum. İnsanlar bu hikayeyi bir de benden dinlesin ve bir kez benim penceremden dünyayı görsün istiyorum, hepsi bu. Bu blog projesi tamamen bana ait. Web sitesini ben tasarladım, geliştirdim ve tüm içeriğini ben yazıyorum.

Okuma Bültenimize Abone Olun

Her haftanın sonunda diPost, takipçilerinin e-posta gelen kutusuna o haftanın okumalarından küçük bir seçki (bazen bir podcast veya bir YouTube videosu) gönderir. Bu baş döndürücü içerik karmaşasında, ilginizi çekebilecek en az bir blog yazısı, belki zihninizi açacak bir podcast veya dikkatinizden kaçmış bir haber eklemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İçerikler çift dilli olup, bazıları Türkçe, bazıları İngilizce'dir.

Bu siteyi yakında Türkçe olarak da görüntüleyebileceksiniz.

Sabrınız için teşekkür ederim.