My Portfolio

Bilkent Türk Edebiyatı Bölümü Web Tasarımı

Bir Bilkent Üniversitesi öğrencisi olarak, üniversitemizin seçkin bölümlerinden biri olan Türk Edebiyatı Bölümü için ilk web tasarımlarımdan birini gönüllü olarak tasarlamaktan ve geliştirmekten gurur duyuyorum. Hem hocalarımıza destek olmanın mutluluğu, hem de güzel bir iş ortaya koymanın gururu ile siz ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyorum.

Modüler Web Tasarımı

Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölümü web sitesini tasarlarken modüler web tasarım çizgisini takip ettim, böylece hocalarımız web tasarımı ve yönetimi konusunda deneyim sahibi olmalarına gerek kalmadan gerekli ekleme ve çıkarmaları kendileri yapabiliyorlar.

Duyarlı ve Çokdilli

Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölümü çift dilli bir bölümdür. Böyle bir kurumun web sitesi tasarlanırken mutlaka çok dilli bir altyapının kurulması gerekmektedir. Tasarladığım bu site, ziyaretçinin dil tercihlerini otomatik olarak algılayarak yerel kullanıcılara Türkçe, uluslararası ziyaretçilere İngilizce içerik gösteriyor. Kullanıcılar istedikleri zaman diller arasında hızla geçiş yapabiliyorlar. Tasarladığım diğer tüm web siteleri gibi Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölümü web sitesi de günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tüm masaüstü ve mobil cihaz ekranlarına uyumlu olacak şekilde geliştirildi.

Bu Web Sitesini Çalışırken Görün

İşte Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölümü web sitesi için birkaç mockup görsel…
Said Dağlı

Let's Work On Your Next Project Together

If excellency is what you are looking for in your next idea, let’s work on it together. From videography to web design, from graphic design to any other digital project, I will be your personal assistant in your journey towards the best. Send me an email to get in touch.

Bu siteyi yakında Türkçe olarak da görüntüleyebileceksiniz.

Sabrınız için teşekkür ederim.