My Portfolio

Kendi Web Sitem

Kendi web tasarım işim için bir web sitesi tasarlamak, Nolan’ın Inception filmi gibi hissettirdi. İyi bir web sitesi tasarlayabileceğimi göstermenin en iyi yolu kendi web sitemi en iyi şekilde tasarlamaktı. Kolları sıvadım ve en iyisi için elimden geleni yaptım.

Çok Duygusal

Kendi web sitemi tasarlamaya başladığımda (birçok müşteri için web siteleri tasarladıktan sonra), üstesinden gelinmesi zor bir heyecan hissettim. Bu heyecanı avantaja çevirmek istedim ve bu heyecanın bana verdiği enerjiyle sabaha kadar çalıştım. Sayfaları ve öğeleri tamamen içim rahat edecek şekilde tasarladıktan sonra, huzur ve mutluluk içinde başımı yastığa koydum. Gerçekten çok duygusal.
Videoyu oynat

Hareketli ve Dinamik Sayfalar

Bu sitenin sayfaları, hem kullanıcıların daha hızlı erişmesi hem de estetik olarak güzel görünmesi için olabildiğince dinamik ve hareketli olarak tasarlandı. Kullanıcılar sayfaya girdiğinde tüm sayfayı yüklemek yerine, kullanıcılar sayfayı aşağı kaydırdıkça yeni öğeler yükleniyor. Bu sayede dinamik ve hızlı bir deneyim elde ediyoruz. Üstelik çok da güzel görünüyor.

Modern, Minimalist ve Duyarlı

Web sitem, modern ve minimalist tasarım çizgisini yakından takip eden, kullanımı kolay ve aradığınızı kolayca bulabileceğiniz bir web sitesidir. Tasarladığım tüm web siteleri gibi, bu web sitesi de günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak için tüm masaüstü ve mobil cihaz ekranlarına uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Umarım beğenirsin.

Birkaç Görsel

Mesleğim gereği kendimi İsviçre Çakısı olarak tanımlamayı seviyorum. Ben bir web tasarımcısıyım, grafik tasarımcıyım, videograf ve çok daha fazlasıyım. Bir web sitesi tasarlamayı bitirdiğimde yapmayı en çok sevdiğim şeylerden biri, o web sitesinin mockup grafiklerini ve animasyonlarını oluşturmaktır. İşte birkaç mockup görüntü.
Said Dağlı

Let's Work On Your Next Project Together

If excellency is what you are looking for in your next idea, let’s work on it together. From videography to web design, from graphic design to any other digital project, I will be your personal assistant in your journey towards the best. Send me an email to get in touch.

Bu siteyi yakında Türkçe olarak da görüntüleyebileceksiniz.

Sabrınız için teşekkür ederim.