Portfolyo

İlk web sitemi henüz 12 yaşındayken oluşturdum, ilk afişimi 15 yaşındayken tasarladım. Yıllarca süren yoğun çalışma ve bitmek bilmeyen eğitimin ardından kısa süre önce profesyonel oldum. İşte profesyonel portföyümden birkaç örnek.

Videolarım, Filmlerim ve Animasyonlarım

Videografi benim bir numaralı tutkum. (O yüzden bu kısım sayfanın başında :D) Bunlar sadece birkaç örnek; devamı yolda. Daha fazlasını görmek için irtibatta kalın.

Web Tasarımlarım

Çocukken birçok kötü web tasarımı yaptım. Bir anlamda kötü web sitesi tasarlamamayı öğrenerek iyi web sitesi tasarlamayı öğrendim. İşte gurur duyduğum son işlerimden birkaçı.

Logo ve Grafik Tasarımlarım

Bu sizi şaşırtabilir, ama en zor ve en zorlusu işim markalar yaratmak ve logolar tasarlamaktır. En temel şekli oluşturmak, en karmaşık web sitesini oluşturmaktan daha zordur. Markalaşma ve logo tasarım çalışmalarımı ve diğer her türlü grafik tasarım örneklerini burada bulabilirsiniz.

Diğer Projelerim

Asla tek taraflı bir insan olmak istemedim. Her zaman yeteneklerimi çok geniş bir yelpazede geliştirmeye çalışırım. fotoğrafçılık yapıyorum Köşe yazıları ve bloglar yazıyorum. Eşimle birlikte abonelik tabanlı bir e-posta bülteni oluşturduk. Ben aynı zamanda bir tarihçiyim, çoğunlukla şehir tarihi üzerine çalışıyorum; Şu anda Ankara tarihi üzerine yüksek lisans tezimi yazıyorum. Bu bölümde, yukarıdaki kategorilerin hiçbirine uymayan tüm projelerimi bulabilirsiniz.

Said Dağlı

Gelin Bir Sonraki Projeniz İçin Birlikte Çalışalım

Size sunabileceğim en iyi portföy, bana vereceğiniz iş olacaktır. Çoğu projede para iade garantisi veriyorum. Sizin için neler yapabileceğimi görmek için, bir e-posta göndererek ve ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi açıklayarak benimle iletişime geçin.

Bu siteyi yakında Türkçe olarak da görüntüleyebileceksiniz.

Sabrınız için teşekkür ederim.